Český baseballový pohár U8 v Trutnově

Český baseballový pohár U8 v Trutnově

Během víkendových dní 8. a 9. září se malí Orlíci vydali na turnaj o Český baseballový pohár (divize Čechy) kategorie U8 do Trutnova. Brzy ráno se na cestu vydali Tonda Zeman, Pepík Skřivánek, Šimon Jiruf, Vašík Půlpán, Ondra Svatoš, Melinda Mikulecká, Honzík Rozlílek a Filip Staněk a jejich trenérky. Doprovázelo nás i několik fanoušků z řad rodičů.Hned první den na nás čekali tři zápasy. Jako první se Orli utkali s místními Rytíři Trutnov. Ačkoliv do zápasu nastoupili plni sil, na Rytíře nestačili. Po malé pauze a svačině se vydali do boje proti týmu Miners Kladno. Bohužel i s tímto týmem prohráli, nicméně není to žádná ostuda, tým z Kladna se celkově umístil na prvním místě. Na závěr sobotního dne nás čekal zápas proti Eagles Praha. Tento zápas pro nás začal velice dobrým nástupem, dokonce Orlíci chvíli  vedli 10:2. Bylo velkou škodou, že tým Orlů z Chocně nedokázal udržet vedení a nakonec proti Eagles prohrál.

V neděli do týmu Orlů přibyl zkušený hráč Ondra Kubíček a vypomohl tak v dalších dvou zápasech. Hned ráno se opět utkali s Rytíři Trutnov. Přes veškerou snahu Orlíci boj nedokázali vyhrát. Hned v následujícím zápase Orlíci nastoupili proti týmu z Plzně. Zápas to byl velice vyrovnaný, do poslední chvíle byl tým Orlů ve vedení. Nakonec však rozhodla dohrávka a Orlicí bohužel vedení neudrželi a prohráli 12:13.

Přestože se Orlíci nakonec umístili na 7. místě, musíme si říct, že to byl výběr z Čech a je to tedy krásný výsledek. Orlíci nastupovali do všech zápasů s odhodláním a cílem zvítězit. Vždy věděli, kde a co mají hrát. Proto si i tak zaslouží velký potlesk a pochvalu.

Za trenéry,
VendulaArchiv novinek

Webkamera hřiště webkamera

Naši sponzoři

http://www.starmon.cz/
https://autoneum.jobs.cz/volna-mista/?customcateg=chocen
http://mecawel.de/
http://www.pspizoterm.cz/
https://www.baseball.cz/
https://www.softball.cz/
http://www.chocen-mesto.cz/

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.