Muži v Třebíči padli vysoko 0:15

Muži v Třebíči padli vysoko 0:15

V sobotu 9.dubna jsme se vydali na utkání do Třebíče. K naší smůle se plně projevila zcela rozdílná herní úroveň, zimní příprava a naprostá Orlí nerozehranost. Třebíčští nadhazovači zcela dominovali a k ničemu nás nepustili. Naopak pak ofenzíva domácích se prosadila více než dostatečně. Za vše vypovídá závěrečné skóre 0:15 z našeho pohledu.

 Plánované večerní utkání v Chocni se v pátek neodehrálo z důvodu nepřízně počasí. V sobotu už deště ustali, alespoň v Třebíči, a tak se utkání mohlo sehrát. I tak nebyly klimatické podmínky zcela ideální. Oba celky za teploty okolo 4°C uvítali relativně rychlí průběh 5-ti směnového zápasu. Pro část Orlů zcela první letošní kontakt s baseballovým hřištěm. Nedá se svítit, Třebíč není soupeř, se kterým bychom se momentálně mohli rovnat. Příští víkend, v sobotu, vyrážíme do Liberce, kde by to mělo být již o něčem jiném.

 

Zahajovací sestava

Archiv novinek

Webkamera hřiště webkamera

Naši sponzoři

http://www.starmon.cz/
https://autoneum.jobs.cz/volna-mista/?customcateg=chocen
http://mecawel.de/
http://www.pspizoterm.cz/
https://www.baseball.cz/
https://www.softball.cz/
http://www.chocen-mesto.cz/

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.