Program 1.ligy pokračoval utkáním se Sokolem Hluboká nad Vltavou

Program 1.ligy pokračoval utkáním se Sokolem Hluboká nad Vltavou

V sobotu přijeli do Chocně úřadující mistři ČML za rok 2015. Sokol Hluboká nad Vltavou si i v letošním ročníku vede opět dobře a drží se na špičce prvoligové tabulky.

V sobotu krátce po poledni nás nečekal žádný lehký soupeř. Byla to právě Hluboká, která dokázala v loňském finále ČML zastavit rozjetou Třebíč a rozhodně se nejednalo o náhodu. I letos mají hráči Sokola formu a předvádí vyrovnané herní výkony, do Chocně přijížděli s bilanci 8 výher a 2 prohry (právě s Nuclears Třebíč).

První zápas nabídl kvalitní podívanou a atraktivní baseball. Body se přidávaly průběžně každou směnu na obou stranách. Byla to přetahovaná, ve které každou chvíli vedl ten a pak zas onen. Utkání pak lehce strhlo Tomíka Mládků, který se nechal trochu nešťastně vyloučit. Pálkaře Hluboké brzdil na kopci dobře házející Víťa Chochyn, který za 9 směn připustil 7 dobrých odpalů (hitů) a připsal si 5 SO. Nakonec to byli domácí Orli, kteří dokázali nasbírat více bodů a zas po nějakém čase si připsali cenné vítězství nad soupeřem z Hluboké. Konečný výsledek byl 11:7.

Druhé utkání připomínalo to první. Opět se průběžně přidávaly body a nikdo dlouho nevydržel ve vedení v utkání. Snad jen razantní rozdíl byl v elánu a energií, neboť se částečně začala projevovat únava z předcházejícícho zápasu. Na kopci tentokrát stál Fíla Kudláček. Jeho dobrý výkon nebyl bohužel náležitě podpořen orlím útokem a zápas pak zavřel Lukáš Christoph. Tentokrát jsme to bohužel byli my, kdo tahal za kratší konec provazu. Konečný výsedek byl 5:11.

I tak se jedná o vydařený víkend, kdy se odehrála dvě pěkná utkání, ve kterých nechyběly zajímavé baseballové momenty. Pro příšti kolo 1.ligy jedeme do Blanska, domácí fanoušci tak mají volno, ale již se mohou těšit na sobotu 4.6., kdy odehrajeme v Orlím hnízdě odpolední a večerní utkání s Bleskem Jablonec.

 

Fotky z utkání sí můžete prohlédnout zde .

 

 

Archiv novinek

Webkamera hřiště webkamera

Naši sponzoři

http://www.starmon.cz/
https://autoneum.jobs.cz/volna-mista/?customcateg=chocen
http://mecawel.de/
http://www.pspizoterm.cz/
https://www.baseball.cz/
https://www.softball.cz/
http://www.chocen-mesto.cz/

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.