S Patriots Liberec se Orli rozešli smírně 1:1

S Patriots Liberec se Orli rozešli smírně 1:1

V sobotu 16.2. vylétli Orli na double do Liberce, kde se utkali s domácími Patriots. Po nevydařeném vstupu do letošního ročníku první ligy si Orli potřebovali zlepšit chuť. Což se navzdory početně i zdravotně oslabené sestave vcelku i povedlo.

První utkání od 13.00 zahájil na kopci Filip Kudláček a byl to pro něho letošní první vítězný complete game (tedy odházený celý zápas bez vystřídání).

S Libercem se hrál defenzivně laděný baseball a každý z týmů si musel své body zaslouženě vydřít. Po-té co do vedení šli nejprve domácí, zabrali Orli v útoku a ujali se vedení. V druhé půli pak došlo k nucenému střídání, kdy se během asi jedné minuty zranili hned dva Orli. Martina Dobruského tak na druhé metě nahradil Lukáš Bříza, za kteréhé do zadního pole nastoupil Tomáš Potštejnský. Druhým zraněním byl pak Petr Novotný, který tímto zajisté nechává pozdravovat Cehu, a na první metu za něho naskočil Ondřej Hubálek. V této fázi hry Patriots srovnali na 4:4 a zápas tak dospěl do extra inningu. V něm pak Orli bodovali třikrát, Patrioti nestáhli žádného běžce, a tak se z první výhry mohli radovat Orli.

Základní sestava v 1. utkání

Druhé utkání začal na nadhozu Ondra Hubálek. Přesto, že evidentně neměl svůj den, držel pálkaře Liberce poměrně zkrátka. A to i navzdory tomu, že Liberec šel poměrně rychle do vedení, nebyl zápas nikterak jednoznačný.

Orli bohužel nedokázali navázat na první utkání, obzvláště pak na vydařený tiebreak. Na pálce se nám nedařilo prosadit se tak jak by bylo potřeba, nedařilo se stahovat běžce z met a dva body na výhru jednoduše nestačí. Když se pak na poslední dvě směny postavil na kopec Lukáš Christoph byli Patrioti zrovna v nejlepším, nalepili na sebe několik hitů a v sedmém inningu ukončili utkání walk-off homerunem.

Základní sestava v 2. utkání

Do zápasů zasáhli tito Orli: Bříza L., Chocholouš P., Christoph L., Mládek T., Novotný P., Šrut M., Kudláček F., Dobruský M., Potštejnský T., Hubálek O., Podhájecký P., Shejbal P., Cifra M., Jeřábek J.

V tuto chvíli se těžce hodnotí, zda je smírný výsledek 1:1 ztrátou či ne. Jasné je, že prohra vždy zamrzí. Teď je ale zapotřebí přesunou svojí koncentraci na utkání s Wolfs, kde bychom chtěli příští sobotu bodovat na plno. Tímto připomínám autobus, který bude nachystát na výjezd do Domažlic i pro fanoušky a rodinné členy.

 

Archiv novinek

Webkamera hřiště webkamera

Naši sponzoři

http://www.starmon.cz/
https://autoneum.jobs.cz/volna-mista/?customcateg=chocen
http://mecawel.de/
http://www.pspizoterm.cz/
https://www.baseball.cz/
https://www.softball.cz/
http://www.chocen-mesto.cz/

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.