Shromažďování historie klubu

Shromažďování historie klubu

Vážení přátelé a příznivci klubu, chtěli bychom Vás tímto vyzvat k malému zavzpomínání, oprašení historie, znovuobjevení zapomenutého či dávno důkladně skrýtého a přiložení kousku puzzle do skládačky a tím nám dopomoci složit celkový obraz.

A o co že nám to jde?

Jak jistě víte, v září tohoto roku oslavíme úžasné jubileum 40 let od založení klubu. K této příležitosti připravujem oslavnou akci, jejíž součástí by měla být prezentace nejenom současného klubu, ale především pak naší historie. A že je opravdu bohatá. Již teď se nám dostalo pod ruce mnoho zajimavých a kolikráte i překvapivých materiálů. Věříme však, že to největší bohatství se však skrývá právě u Vás.

Máte-li tedy fotografie, videa, diplomy či různé jiné artefakty, jenž se váží jakkoliv k našemu klubu, ozvěte se nám, prosím. Nezáleží na kvalitě záznámů či na tom, zda se jedná o "papírovou" či digitální fotografií. Vše je vítáno a s vaším souhlasem pak může být použito a obohatit tak naši již zajimavou sbírku.

Projděte tak prosím svá alba a šuplíky, určitě něco naleznete.

 

Kontaktovat nás pak můžete jednoduše buď přes zprávu na Facebooku, mailem na adrese orlicechocen@gmail.com, a nebo oslovte přímo kohokoliv ze současných trenérů, členů VV či jinak angažovaných členů klubu.

Děkujeme Vám.

SaB Orli Choceň

Archiv novinek

Webkamera hřiště webkamera

Naši sponzoři

http://www.starmon.cz/
https://autoneum.jobs.cz/volna-mista/?customcateg=chocen
http://mecawel.de/
http://www.pspizoterm.cz/
https://www.baseball.cz/
https://www.softball.cz/
http://www.chocen-mesto.cz/

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.