Turnaj U7 v Pardubicích

Turnaj U7 v Pardubicích

V sobotu 13. 2. 2016 se malí orlíci zúčastnili T-ballového turnaje v Pardubicích.

 

Byla to první letošní „ostrá“ akce a hned dopadla velice dobře, byť to tak dle výsledkové listiny nemusí vypadat. Jednalo se totiž o turnaj pro hráče ročníku 2009 a mladší. Bohužel v této věkové kategorii máme dětí jako šafránu, a tak jsme s sebou vzali i nějaké “dvaosmičky“. Z toho důvodu jsme byli vyhlášeni „pouze“ jako čestní účastnící turnaje, tedy mimo oficiální pořadí.

Na výkonech dětí to ovšem nic nemění a podtrhuje to i fakt, že ze čtyř zápasů jsme dva vyhráli a jeden nám utekl pouze o bod. Turnaje se zúčastnili týmy zvučných jmen jako Draci Brno, Nuclears z Třebíče, Kostelečtí Klackaři a domácí Wayn´s World Pardubice.

Konečné pořadí:
1. Draci Brno (Draci vs. Orli 8:0)
2. Nuclears Třebíč ( Nuclears vs. Orli 3:2)
3. Klackaři Kostelec (Orli vs. Klackaři 9:2)
4. Wayn´sWorld Pardubice (Orli vs. WW 13:1)

Osobně mě potěšilo ocenění našeho týmu za FairPlay. To jsme si vysloužili za včasné oznámení hned z počátku turnaje ohledně nasazení několika našich starších hráčů do hry (byť velikostně to poznat nebylo). A právě toto dělá našemu oddílu lepší jméno, než jakékoliv umístění…

Na závěr bych tímto rád poděkoval všem dětem za jejich výkony a určitě i pořadatelům z Pardubic za uspořádání tohoto turnaje se vším, co k tomu patří. Nezbývá, než se těšit na další turnaj a doufat, že zahrajeme alespoň tak dobře, jako právě v Pardubicích.

Petr Zeman

Archiv novinek

Webkamera hřiště webkamera

Naši sponzoři

http://www.starmon.cz/
https://autoneum.jobs.cz/volna-mista/?customcateg=chocen
http://mecawel.de/
http://www.pspizoterm.cz/
https://www.baseball.cz/
https://www.softball.cz/
http://www.chocen-mesto.cz/

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.